Spori lesen! - íme a játékvezető küldés a hétvégére

Itt megtudhatod, hogy kik fújják a sípot.
 
 

Spori lesen! - íme a játékvezető küldés a hétvégére

Itt megtudhatod, hogy kik fújják a sípot.
 
 
 
 
 

 

Spori lesen! - íme a játékvezető küldés a hétvégére

Itt megtudhatod, hogy kik fújják a sípot.

Gyorsan szeretnél értesülni a Vasifoci híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Megye I, 24. forduló

Szombat 17:00

Körmendi FC - Celldömölki VSE
Játékvezető: Takács Ryan Lee
Asszisztens: Kovács Balázs II., Kártyás Katalin

Schott Lukácsháza SE - Jánosháza VSE
Játékvezető: Kovács Balázs
Asszisztens: Bejczi Antal, Kovács Ádám

Répcelaki SE - Rum KSC
Játékvezető: Mónos János
Asszisztens: Sebesi Patrik, Gaál Adrienn

Kemenesalja FC - Egyházasrádóci SE
Játékvezető: Vass István
Asszisztens: Horváth Ádám, Lukács Lívia

Vasárnap 17:00

Rábapatyi KSK - Kiswire Szentgotthárd VSE
Játékvezető: Héra Csanád
Asszisztens: Kondor Péter, Sebesi Patrik

Uraiújfalu SE - Király SZE
Játékvezető: Horváth Patrik
Asszisztens: Hittaller Roland, Bejczi Antal

Vasi Opus-Nádasd KSE - Kőszegi FC
Játékvezető: Bedi Tamás
Asszisztens: Bánhegyi Zsolt István, Ország Péter

Vasvár VSE - Vép VSE
Játékvezető: Bereczky Csaba
Asszisztens: Fülöp Zoltán, Vojtko Máté

Megye II Szombathely, 24. forduló

Szombat 17:00

Petőfi SE Vasszécseny - Felsőcsatári KSK
Játékvezető: Sály Károly
Asszisztens: Makai István, Marácz Zoltán

Vasárnap 17:00

Honvéd Sé SE - Jáki SE
Játékvezető: Tuczai Miklós
Asszisztens: Domján Dávid, Draskovits Norbert

Bozsoki SE - Szentpéterfai SE
Játékvezető: Horváth Árpád
Asszisztens: Erős Botond, Vörös Mihály

Tápláni KSK - Elektromol-Spari FC
Játékvezető: Boda György
Asszisztens: Monostori István, Gazdag Dániel Renátó

Söpte SE - Gyöngyöshermán-Szentkirály SE
Játékvezető: Szabó I. Zoltán
Asszisztens: Sipos Zsolt, Magyar Gyula

Gencsapáti KSE - Tanakajd TC
Játékvezető: Tóth Róbert
Asszisztens: Nagy Viktor, Gaál Adrienn

Balogunyom SE - Újperiti SE
Játékvezető: Horváth Péter
Asszisztens: Gaál Ákos, Kulman Tamás

Zanati KSE - Torony KSK
Játékvezető: Takács Ryan Lee
Asszisztens: Talabér Norbert, Gyöngyössy Pál

Megye II Körmend, 25. forduló

Szombat 17:00

Bajánsenye SE - Szarvaskend SE
Játékvezető: Boda György
Asszisztens: Horváth Zoltán, Dan Martin

Tutitextil-Körmend VSE - Őriszentpéter SE
Játékvezető: Bedi Tamás
Asszisztens: Pungor Zoltán, Papp János

Vasárnap 17:00

Magyarszecsőd SE - Körmendi Téglagyári SE
Játékvezető: Újházi Zsolt
Asszisztens: Pusztai Péter, Fodor Máté

Csákánydoroszlói KSE - Rábahídvég KSE
Játékvezető: Mészáros János
Asszisztens: Tóth Csaba János, Kovács Jenő

Viszák KSE - Futball Klub Szakonyfalu
Játékvezető: Hérincs Csaba
Asszisztens: Molnár Tibor, Kovács Ádám

Rábatótfalui SE - Ivánci KSK
Játékvezető: Varga Sándor
Asszisztens: Nagy Barnabás, Szombat Szabolcs

Megye II Sárvár, 25. forduló

Vasárnap 17:00

Püspökmolnári KSK - Csénye SE
Játékvezető: Marácz Zoltán
Asszisztens: Horváth Zoltán, Bánkövi Péter

Csepregi SE - ÖTE Ikervár FC
Játékvezető: Kedves Gyula
Asszisztens: Farkas Gábor Ferenc, Hajmásy Tamás

Ölbő KSE - Büki TK
Játékvezető: Kondor Tamás
Asszisztens: Benkő Bence, Horváth Zoltán

Pecöl KMSE - Merseváti SE
Játékvezető: Bagoly Gábor
Asszisztens: Horváth László, Harcsár Róbert

Sitke KKSE - Jákfai SE
Játékvezető: Mórocz Gyula
Asszisztens: Szabó Zsolt, Koronczai Cintia

Szeleste-Pósfa SE - Gérce-Vásárosmiske KSE
Játékvezető: Mónos János
Asszisztens: Pungor Zoltán, Kovács Balázs II.

Megye III Szombathely, 24. forduló

Vasárnap 14:00

Vasasszonyfa SE - Cák SE
Játékvezető: Dan Martin
Asszisztens: Madarász József

Acsád-Meszlen SE - Pornóapáti FC
Játékvezető: Németh Lajos
Asszisztens: Kiss Ferenc

Gyöngyösfalu SE - Oszkó-Győrvár Térsége SE
Játékvezető: Németh Balázs
Asszisztens: Papp János

Vasárnap 17:00

Nárai SK - Kőszegfalvi SE
Játékvezető: Horváth Ferenc
Asszisztens: Elek Tibor, Németh Lajos

Vassurány SE - Sorkifalud-Gy. SK
Játékvezető: Kiss Ferenc
Asszisztens: Németh Balázs, Papp János

Szabadnapos: Bucsu KSK, Perenye SE, Nemeskolta KSK

Megye III Körmend, 24. forduló

Vasárnap 14:00

Rönökért Közhasznú Egyesület - Tutitextil-Körmend VSE II.
Játékvezető: Lukács Lívia
Asszisztens: Gombkötő Krisztián, Szabó Zoltán

Rábagyarmat KSK - Halogyi SE
Játékvezető: Kiss Csaba
Asszisztens: Sály Károly, Takács Gábor

Telekes Medosz SE - Nagyrákos SE
Játékvezető: Héra Csanád
Asszisztens: Busi László, Borhi Tamás

Vasalja HSE - Szalafő FC
Játékvezető: Elek Tibor
Asszisztens: Horváth Ferenc, Makai István

Vasárnap 17:00

Csörötnek KSK - Magyarlaki SK
Játékvezető: Szabó Zoltán
Asszisztens: Lukács Lívia, Gombkötő Krisztián

Őrimagyarósd SE - Alsószölnöki STE
Játékvezető: Borhi Tamás
Asszisztens: Busi László, Héra Csanád

Máriaújfalu SE - Pankasz KSK
Játékvezető: Sály Károly
Asszisztens: Kiss Csaba, Takács Gábor

Gasztony KSE - Gersekarát SE
Játékvezető: Márton Péter
Asszisztens: Makai István

Megye III Sárvár, 24. forduló

Szombat 17:00

Kenyeri CS SE - Boba SE
Játékvezető: Gazdag Dániel Renátó
Asszisztens: Monostori István, Vörös Mihály

Keléd H.K.SZ.S.E. - Szergény SE
Játékvezető: Harcsár Róbert
Asszisztens: Horváth László, Szabó Attila Ádám

Vasárnap 14:00

Nagysimonyi TC - Hosszúpereszteg SE
Játékvezető: Zsirai József
Asszisztens: Figerl Zoltán

Ostffyasszonyfa SE - Répcevölgye SK Bő
Játékvezető: Finta Zsolt
Asszisztens: Hosszú Gyula

Nemeskocs FC - Simaság SE
Játékvezető: Bíró Ottó
Asszisztens: Tarczi Ferenc

Vasárnap 17:00

Hegyhát SE Sótony - Izsákfa FC
Játékvezető: Zsirai József
Asszisztens: Figerl Zoltán

Kemenesmagasi FC - Mesteri FC
Játékvezető: Hosszú Gyula
Asszisztens: Finta Zsolt

Rábasömjéni Torna Club EG - Alsóújlaki SC
Játékvezető: Bíró Ottó
Asszisztens: Tarczi Ferenc

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.

 
 

    Hozzászólás

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.