Gyorsan szeretnél értesülni a Vasifoci híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

NB III Nyugati csoport 31. forduló

FC Ajka - Sárvári FC 1-4 (0-3)
Ajka, jv: Móri Tamás

Sárvár: Horváth B., Nyírő B., Rajos G., Horváth A., Pető B., Maráczi J., Horváth V., Kun B., Ódor B., Pados P., Csákvári Zs.

Gólszerzők: Szabó Zs. (48.) ill. Ódor B. (12.), Kun B. (21.), Horváth V. (32.,65.)

12. perc: Megszerezte a vezetést a vendégcsapat, Ódor talált be Balogh kapujába. 0-1
21. perc: Teljes sokk. Egy vendég sarokrúgás utáni kavarodásban Kun elé került a labda, aki a kapu bal oldalába vágta a labdát. 0–2
32. perc: Sakk mattig játszották a sárváriak az akciót, melynek a végén Horváth Valentin talál a hálóba! 0-3
48. perc: Sarokrúgás utáni kavarodás után Szabó talál a kapuba. 1-3
65. perc: Horváth Valentin játszotta tisztára magát, majd kilőtte a bal alsó sarkot. 1-4

Forrás: fcajka.hu

A forduló eredményei:

Tabella:

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.